Korduma kippuvad küsimused

Talvel õigete riiete valimisel peab kindlasti jälgima ka lisaks õhutemperatuurile ka teisi ilmastikuolusid. Kõige olulisem lisategur on tuul. Paljud tänapäevased ilmaveebid näitavad ka tunnetuslikku temperatuuri, kuhu ongi juurde arvestatud nii tuul kui ka niiskus. Lisan siia juurde ka tabeli,kus saab aimu, kui palju lisab tuul tunnetuslikku külma juurde.

Kõikidele kehtivate perekaardi omanikele on kõik tavahinnaga tooted -10% soodsamad. Aga kuidas ostu sooritada? Soodus arvestatakse e-poe kassas kupongi rakendamisel. Kehtiva kupongi leiate, kui logite sisse Eesti Lasterikaste Perede Liit veebi https://www.perekaart.ee/ lehele.

See on väga lihtne. Olete meie e-poes loonud kliendikonto ja olete ostu sooritades sisselogitud, siis arvestatakse Teie ostukorvist allahindlust -5%. Püsikliendi soodus rakendub ka juba soodushinnaga toodetele.

Meile tihti kirjutatakse, kas e-poes olev kaup alles tellitakse alles või on kliendile saatmiseks kohe olemas. Tahame klientidele pakkuda parimat lahendust ja seega on kõik kaup kohapeal (Eestis) olemas. Kui tellimust e-poes koostate, siis e-pood ka näitab infot, mitu toodet veel saadaval on. Kui vormistate tellimuse tööpäeval enne 14:00, siis jõuab kaup tavapäraselt järgmisel päeval ja kui peale 14:00, siis ülejärgmisel päeval. Juhul, kui tellimuses on hooajaväline toode, siis komplekteerimisele võib lisanduda 1-2 tööpäeva. Nädalavahetusel pakkide liikumine võib erineda tavapärasest ja loomulikult ei saa me vastutada ka transpordiettevõttes ette tulevate takistuste eest.

E-poes ja kaupluses palju tooteid allahindlusega.

No Content